Умови користування


Кожен з термінів, згаданих нижче, мають в цих Умовах продажу Оголошення Макарівського району послуг (далі «Умови») у такому значенні:

Оголошення : відноситься до всіх елементів і даних (візуальні, текстові, звукові файли, фотографії, малюнки), представлений редакційної рекламодавець під його власну відповідальність, щоб купити, орендувати або продати товар або послугу і розміщенні на Веб-сайті і Мобільної версії сайту.

Рекламодавець : означає будь-яка фізична або юридична особа, велике, створені у Франції, тримає рахунок і подавши оголошення на сайт. Будь рекламодавець повинен бути підключений до особового рахунку за депозит і керувати своїми оголошеннями. Оголошення перший депозит автоматично тягне за собою створення Особистого Кабінету рекламодавця.

Особистий кабінет : відноситься до вільного простору, ніж будь-який Рекламодавець повинен створити і який він повинен з'єднатися з веб-сайту для поширення, управляти і переглядати свої оголошення.

Оголошення Макарівського району : означає, що компанія, яка видає і управляє веб-сайтом і мобілною версією Makariv.org, зареєстрований в торгівлі і торговому реєстрі Платника Єдиного Податку.

Обслуговування клієнтів : Оголошення Макарівського району значить, відділ, до якого рекламодавець може отримати додаткову інформацію. Цей сервіс можна зв'язатися по електронній пошті натиснувши на посилання на веб-сайт та мобільний сайт.

Оголошення Макарівського району Послуги : Оголошення Макарівського району Послуги доступні для користувачів і рекламодавців на сайт і його мобільній версії.

Веб-сайт : означає, що сайт керується Оголошення Макарівського району в основному з URL-адреси http://makariv.org і дозволяє користувачам і рекламодавцям доступ до сервісу через мережу інтернет Оголошення Макарівського району.

Мобільний сайт : це мобільна версія сайту Оголошення Макарівського району адаптована суто під мобільні пристрої (планшети, смартфони і так далі) http://makariv.org і дозволяє розміщати оголошення з цих пристроїв.

Користувач : будь відвідувач, який має доступ до Оголошення Макарівського району Послуг через Веб-сайт чи Мобільну версію сайту Оголошення Макарівського району та має право на розміщення Безкоштовних Оголошень.

Ці терміни і умови використання встановлені на договірній умові, діючі на умові надання послуг з розміщення Оголошень чи Рекламних матеріалів на Веб-сайті чи його Мобільній версії.
Будь-яке використання веб-сайту рекламодавцем має бути узгоджене з поточними Умовами на Адміністрацією сайту.
Відповідальність Оголошення Макарівського району залишається в межах функціоналу Веб-сайту і його Мобільної версії, Відповідальність за розміщені Оголошення на сайті веб-ресурс не несе, за них відповідає безпосередньо Рекламодавець, Суб'єкт та Користувач який його розмістив.

Оголошення Макарівського району залишає за собою право в будь-який час змінювати повністю або частково умови.

Рекламодавцям рекомендується ознайомитися з умовами, щоб бути в курсі змін.

Якщо частина умов повинно бути незаконним, недійсним або нездійсненним за будь-якої причини, ці положення будуть вважатися ненаписаною, не ставлячи під сумнів дійсність решти положень, продовжують діяти між рекламодавцями і Оголошення Макарівського району.

Будь-які скарги повинні бути адресовані в Службу підтримки Оголошення Макарівського району.

Терміни підпорядковуються національним законам.