Правила приватності


Ваша конфіденційність є важливою частиною наших відносин з Вами. Захист вашої конфіденційності є лише частиною нашої місії, щоб забезпечити безпечну веб-середу. При використанні нашого сайту, в тому числі і наші послуги, Ваша інформація залишиться конфіденційною. Публікації, зроблені на нашому сайті або на нашому форумі відкриті для публічного перегляду; тому, будь ласка, не публікуйте особисту інформацію в Вашому спілкуванні з іншими людьми, якщо в цьому немає необхідності. Ми не несемо ніякої відповідальності за ці дії, тому що це Ваша особиста відповідальність за залишений контент на нашому сайті. Ми не будемо передавати або продавати Вашу інформацію третім особам, тому, що це є грубим порушенням чинного законодавства.

Коли Ви відвідуєте наш сайт, ми збираємо технічну інформацію про ваш комп'ютер і зайти на наш сайт і аналіз цієї інформації, таких як Інтернет-протокол (IP) адрес вашого комп'ютера, операційної системи, що використовується на комп'ютері, браузер (наприклад, Chrome, Firefox, internet Explorer або інший використовує ім'я вашого постачальника послуг Інтернету (ISP), уніфікованого покажчика ресурсу (URL-адресу сайту, з якого вам приходять і адресу, за якою Ви йдете далі, коли Ви використовуєте наш сайт. Ця Загальна інформація може бути використана, щоб допомогти нам краще зрозуміти, як наш сайт переглядати і використовувати. Ми можемо ділитися загальною інформацією про нашому сайті з нашими діловими партнерами або широкої громадськості. Наприклад, ми можемо поділитися інформацією про кількість щоденних унікальних відвідувачів нашого сайту з потенційними корпоративними партнерами або використовувати їх в рекламних цілях. Ця інформація не містить будь-яких ваших персональних даних, яке може використовуватися, щоб зв'язатися з вами або ідентифікувати вас.

Коли ми розміщуємо посилання або банери на інші сайти наш сайт, зверніть увагу, що ми не контролюємо цей вид утримання або політику чи політику конфіденційності цих сайтів. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або практику збору інформації про будь-якому іншому сайті інші, ніж керовані сайти Оголошення Макарівського району.

Ми використовуємо високий рівень безпеки, щоб захистити Вашу особисту інформацію в дорозі до нас. Всі дані, що зберігаються на наших серверах захищені фаєрволом за несанкціоноване використання або діяльність не може відбутися. Хоча ми докладаємо всі зусилля для захисту вашої персональної інформації від втрати, зловживання або зміни третіми особами, ви повинні розуміти, що завжди існує ризик, що низькі наміри вдасться знайти спосіб, щоб зірвати нашу систему безпеки або що передача даних через Інтернет може бути перехоплена.

Ми залишаємо за собою право без попереднього повідомлення змінювати, модифікувати, додавати або видаляти елементи нашої політики конфіденційності в будь-який час і час від часу. Ці зміни будуть публічно розміщені на нашому сайті. Коли ви відвідуєте наш сайт, ви приймаєте умови нашої політики конфіденційності. Ваше подальше використання даного веб-сайту означає Вашу подальше згоду з цими умовами. Якщо Ви не згодні з умовами нашої політики конфіденційності, ви повинні припинити використання нашого сайту.